Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zdecydowałem się na otworzenie filii kancelarii. Za miejsce jej siedziby wybrałem Świdwin.

Od czterech lat w mieście Świdwin kancelaria adwokacka codziennie świadczy pomoc prawną. Każdy prawnik, który znalazł zatrudnienie w kancelarii prawnej dysponuje odpowiednią wiedzą teoretyczną, ale także innymi niezbędnymi cechami. Prawnik w szczególności pomoże uzyskać należne odszkodowanie, sporządzi wymagane pisma procesowe czy udzieli profesjonalnej porady prawnej. Adwokat posiada uprawnienia, by występować w Państwa imieniu w przed sądami i organami wszystkich instancji.

Adwokat to osoba posiadająca umiejętności konieczne do prowadzenia powierzonej mu sprawy. Rozległa wiedza oraz bogate doświadczenie sprawiają, że prawnik będzie reprezentował Państwa z pełnym zaangażowaniem.

Adwokat do każdej sprawy podchodzi w sposób indywidualny, zapewniając pełną dyskrecję.

INFORMACJE

Od dnia 1 lutego 2011 r. w Świdwinie przy ul. 1 Maja 24 funkcjonuje Filia Kancelarii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zapewniamy codzienną obecność pracownika Kancelarii.

Adwokat Jacek Sanocki spotyka się z Klientami po wcześniejszym umówieniu wizyty. Kancelaria świadczy pomoc osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom. 

Stały dyżur w każdy pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godzinach 13-16.

DANE KONTAKTOWE

ul. 1 Maja 24, pok. 201, 78-300 Świdwin
tel: 504 046 232
tel: 91 851 15 17
fax: 91 882 13 45